Kompetencje na szóstkę

Uczniowie klasy I c wzięli udział w wyjątkowym, bezpłatnym programie pod nazwą „Kompetencje na szóstkę!”

Kształtowanie kompetencji społecznych uczniów jest obecnie jednym z najważniejszych zadań szkoły. Udział w tym programie pomoże wykonać to trudne zadanie – korzystając z ciekawych scenariuszy, realizujemy atrakcyjne lekcje i motywujemy uczniów do rozwoju. To idealny program dla wychowawców, który dostarcza narzędzi do rozwoju uczniów – ułatwienia im nauki poprzez umiejętność pracy w grupie, a także planowania i realizowania projektu.