Akcja ZEBRA

Dnia 26.09.2017 r. uczniowie naszej szkoły z klas II b i III a wraz z wychowawczyniami p. M. Kącką i p. B. Markowską po wakacyjnej przerwie przypomnieli sobie zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego  w Ciechanowie uczyli się teorii i praktyki w zakresie przechodzenia przez przejścia dla pieszych, aby nie narazić się na wypadek. Uczniowie przygotowali kolorowe plakaty, którymi zachęcali kierowców do przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Wręczali również kierowcom odznaki „WZOROWY KIEROWCA”.