sport w szkole

11.04.2018 r.  – 20 uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ciechanowie wzięło udział w Mistrzostwach Powiatu ciechanowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Reprezentanci osiągnęli bardzo dobre wyniki m.in. I i III miejsce w kategorii dziewcząt rocznik 2003,  I miejsce w kategorii dziewcząt rocznik 2002, I miejsce w kategorii dziewcząt rocznik 2005.  Po podsumowaniu wyników 11 uczniów awansowało do dalszego etapu  Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych na szczeblu rejonu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

16.04.2018 r. –  11 reprezentantów Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ciechanowie wzięło udział w finale rejonu Ciechanów w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Do finału wojewódzkiego  awans wywalczyło 3 zawodników, którzy podczas rywalizacji zajęli m.in. I miejsce w kategorii dziewcząt rocznik 2005.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

25.04.2018 r. –  reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ciechanowie wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Ciechanowskiego w piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.  Drużyna po zmaganiach eliminacyjnych wywalczyła awans do fazy finałowej. Po podsumowaniu rozgrywek drużyna Szkoły Podstawowej Nr 3 zajęła w ogólnej klasyfikacji III miejsce.

ZAWODY SPORTOWE DZIEWCZĄT

• 2  miejsce – zawody powiatowe w koszykówce dziewcząt
  • 3 miejsce – zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt
  • 3 miejsce – zawody powiatowe w siatkówce dziewcząt