Andrzejki u dzieciaków

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to, zgodnie z tradycją, św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości.

29 listopada Samorząd Uczniowski  przygotował wróżby andrzejkowe dla wszystkich dzieciaków.

W tym dniu szkolny hol zamienił się w “Salę Wróżb”. Studentki  przemieniły się w prawdziwe Wróżbitki.  Niezwykłe, magiczne damy przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z kart, magicznych serc oraz kombinacji cyfr. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Zorganizowane były też tańce i zabawy przy muzyce.