Andrzejki w klasie Ic

30 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Andrzejki- dzień wspólnych zabaw i wróżb.  Z tej okazji nauczycielki klasy Ic zorganizowały wspólna zabawę. Nie zabrakło również wróżb. Dzieci przekłuwały papierowe serca, by odczytać imię i cechy swojej sympatii, lały wosk oraz losowały losy na których znajdowały się zawody, które będą wykonywać w przyszłości. Wśród uczniów klasy Ic znalazło się kilkoro przyszłych sportowców, piosenkarek, a także lekarzy i nauczycieli. Po wspólnej zabawie uczniowie wraz ze swoimi Paniami wykonali zdjęcia w Andrzejkowej foto budce.

Tego dnia wszyscy wspaniale się bawili, wszystkim dopisywały humory. Teraz czekamy tylko na spełnienie wróżb.