Apel poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja

28 kwietnia 2023 roku w naszej szkole odbył się apel poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja.
Uroczystość patriotyczną przygotowali uczniowie klasy 1a,2c i 6b z wychowawcami p.Joanną Kulikowską, p. Mileną Radulską i p. Iwoną Kaniewską.
Poprzez wiersze, piosenki i piękny taniec, przybliżyli ważne fakty w dziejach Polski. Przypomnieli symbole narodowe, rolę i znaczenie słów: Wolność, Naród i Ojczyzna.
Akademia przygotowana przez uczniów była wspaniałą okazją do pielęgnowania patriotyzmu oraz cenną lekcją historii.
Dziękujemy zespołowi Mada Dance Ciechanów za przygotowanie pięknego występu, zespołowi muzycznemu Grupa Active oraz Mateuszowi Sadowskiemu za oprawę muzyczną, oraz uczniom klasy 6d.