Apel z okazji Dnia Nauczyciela

Święto Komisji Edukacji Narodowej

12-go października, w naszej szkole panował wyjątkowy klimat. Korytarze wypełnili uczniowie w galowych strojach oraz uśmiechnięci nauczyciele i pracownicy szkoły, niosący naręcza kwiatów i inne oznaki dziecięcej wdzięczności.

Wszyscy zebrali się także na sali gimnastycznej, by podziwiać występ uczniów, którzy z tej okazji przygotowali wspaniały program artystyczny. Największe oklaski od małych i dużych widzów, otrzymali jednak za humorystyczną stronę swego przedstawienia. Odegrali kilka scenek rodzajowych z życia ucznia – wcielając się w role kolejnych nauczycieli przedmiotowych, porwali widownię i ujawnili prawdziwe talenty aktorskie.

Dziękujemy za uświetnienie tego – i tak świątecznego – dnia!