CO SŁYCHAĆ W ZERÓWCE? – WRZESIEŃ

Pierwszego września wraz z całą społecznością szkolną rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021. Nasza grupa liczy 24 dzieci, w tym: 16 dziewczynek i 8 chłopców.

W pierwszym miesiącu nauki poznawaliśmy szkołę i siebie nawzajem. Zapoznaliśmy się z planem dnia i ustaliliśmy wspólnie zasady, które pomogą nam w funkcjonowaniu grupy. Cały czas uczymy się ich przestrzegać.

15 września świętowaliśmy „Międzynarodowy Dzień Kropki” – to święto, które stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni. W ramach zabawy z kropkami przystąpiliśmy do projektu e-Twinning „Łącz kropki!”.

W „Dniu Chłopaka” sprawdziliśmy naszych chłopców w kilku zadaniach zręcznościowych i przyznaliśmy każdemu tytuł „Super chłopaka”.

Rozpoczęliśmy projekt edukacyjny „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, którego głównym celem jest budzenie/wzmacnianie zainteresowania książkami i publikacjami dla dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia kalendarium niektórych wrześniowych wydarzeń.