Członkowie SU porządkują miejsce spoczynku harcerza poległego w walkach o wolną Polskę.

Członkowie SU porządkują miejsce spoczynku harcerza

poległego w walkach o wolną Polskę.

Listopad to szczególny miesiąc dla nas Polaków, aby pamiętać o tych, którzy odeszli i to nie tylko dlatego, że 1 listopada jest Dzień Wszystkich Świętych a następnego dnia są Zaduszki. To także dzień 11 listopada, kiedy obchodzimy kolejną rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. W tym roku obchodziliśmy 100 rocznicę tego wydarzenia. Nie sposób więc nie pamiętać o tych, którzy poświęcili swe życie walcząc o Niepodległą. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły też byli obecni i najpierw uporządkowali a następnie złożyli biało-czerwoną wiązankę i zapalili znicze na grobie harcerza Kazimierza Trentowskiego, który poległ podczas walk o niepodległość w okolicy Ciechanowa w sierpniu 1918r.