DEBIUT CHŁOPCÓW Z KLASY 3c

29 października br. uczniowie z klasy 3c  – Konrad Chojnacki, Adam Falęcki, Igor Filipczak i Marcel Kucharski wraz z Dyrektorem Szkoły Panem Andrzejem Niestępskim uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu konkursu  “LEKCJE CIEPŁA – AUDIOBOOK” organizowanym przez Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie.

Chłopcy otrzymali z rąk Pani dr Małgorzaty Niestępskiej – Prezesa  Zarządu PEC i Dyrektora Radia Rekord Macieja Dobrowolskiego dyplomy, atrakcyjne nagrody oraz płyty z profesjonalnym nagraniem bajki „Czerwony Kapturek w mieście”. Przypomnijmy, że wyżej wymienieni uczniowie wcielili się w rolę lektorów i wzięli udział w nagraniu audiobooka LEKCJI CIEPŁA. Czerwony dywan i balony wprowadziły niezwykłą atmosferę. Chłopcy czuli się wyjątkowo. Doskonałą pamiątką jest dla nich  wspólne zdjęcie z  Panią Kają Kamińską- koordynatorem projektu. Bardzo atrakcyjnym elementem spotkania było zwiedzanie Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, a szczególnie tych miejsc, które na co dzień są niedostępne.  Nie każdy może zobaczyć,  jak w praktyce wygląda proces wytwarzania ciepła   i energii elektrycznej.

Serdecznie gratulujemy Konradowi, Adamowi, Igorowi i Marcelowi oraz czekamy na kolejną odsłonę LEKCJI CIEPŁA. Zapraszamy również do odsłuchania audiobooka i obejrzenia fotorelacji.