Do Olsztyna z Malagą

Nadszedł październikowy słoneczny, jesienny dzień i klasy 2a i 3e wybrały się na wycieczkę. Dziś kierunek Olsztyn!

Pierwszym punktem programu był seans w Planetarium. Z uwagą obejrzeliśmy film o gwiazdozbiorach i Naszej Planecie. Następnie, spacerkiem przeszliśmy do sali zabaw „Ale Zebra”, żeby dostarczyć sobie ekstremalnej rozrywki – gry w laserowy paintball. Zabawa była źródłem niezwykłych emocji i doznań.  Była doskonałą formą oderwania się od zmagań szarego dnia w szkole. W drodze powrotnej zajechaliśmy do Artystycznej Huty Szkła, gdzie byliśmy świadkami powstawania cudownych niepowtarzalnych figurek. Każdy mógł wygrać w konkursie małe kolorowe szklane serduszko lub kupić pamiątkę w postaci zwierząt i kwiatów.

W drodze nikomu się nie nudziło i czas się nie dłużył, ponieważ Pani Agnieszka organizowała nam ciekawe zabawy przy muzyce. Mieliśmy okazję pośpiewać, a nawet potańczyć w rytm ulubionych piosenek.