Finał Wojewódzki XLIV Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

W dniu 22.05.2023 roku w Szkole Podstawowej Nr 14 w Warszawie odbył się Finał Wojewódzki XLIV Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Rywalizowały ze sobą zespoły – zwycięzcy etapu rejonowego.
Uczniowie naszej szkoły w składzie Maciej Chodkowski, Aleksander Kamiński i Patryk Kępczyk startowali w grupie starszej. Zawody składały się z następujących konkurencji: testy wiedzy z przepisów ruchu drogowego, jazda po torze przeszkód, umiejętność jazdy w miasteczku rowerowym oraz pierwsza pomoc. Chłopcy, po podliczeniu wszystkich punktów uzyskanych z poszczególnych konkurencji zajęli VII miejsce w województwie mazowieckim spośród ponad 400 zespołów które przystąpiły do wszystkich etapów turnieju.
Gratulujemy wspaniałego wyniku końcowego oraz dotychczasowych osiągnięć naszej drużyny. Opiekunem grupy jest pani M. Konopka.