Jasełka

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowane przez uczniów  pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku. 20 grudnia, o godzinie 09.00 w pięknie udekorowanej sali, zebrali się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Niesamowita scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali  zdolni, mali aktorzy i wokaliści pod czujnym okiem P. Beaty Markowskiej, Małgorzaty Czernik, Jolanty Makulskiej, a o akompaniament i nagłośnienie zadbał Tata naszych uczennic.

Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa, którzy po bezowocnych poszukiwaniach zdecydowali się przenocować w stajence. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, nauczycieli i rodziców opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie, natomiast dzieci miały możliwość uczestniczenia w tradycji, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych.