Konkurs Plastyczny – Wyjątkowa Karta Bożonarodzeniowa

Konkurs Plastyczny „Wyjątkowa Karta Bożonarodzeniowa”

21 grudnia 2017 r. w świetlicy szkolnej został rozstrzygnięty Konkurs Plastyczny „Wyjątkowa Karta Bożonarodzeniowa”. Celem Konkursu było popularyzowanie polskich tradycji świątecznych i promowanie dziecięcych talentów. Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac i Komisja Konkursowa w osobie p. M. Konckiej i p. dyrektor A. Wiśniewskiej postanowiły przyznać 4 nagrody pierwsze 4 drugie i 4 trzecie oraz wyróżnienia. Fundatorem nagród była firma drobiarska Cedrob w Ciechanowie.

Nagrodzeni:

I miejsce – Antonina Zagórska – IIID, Zofia Humięcka – III a, Zofia Zielińska – I B, Dominik Kwieciński  – I b

II miejsce – Julia Humięcka – III a, Kacper Sadowski -III a, Wiktoria Podgórska – IE, Lena Nowacka – I  b

III miejsce – Filip Golubski – I b, Julia Kucharska – III G, Mikołaj Bogusz – IE, Aleksandra Paliwoda – I D

Wyróżnieni:

Michał Sosnowski – III B, Wiktoria Kwiecińska – III c, Oliwia Zawadzka – IA