Książka na wakacje i nie tylko…

Nastrojowa cisza, rozmarzone oczy pełne blasku, taka atmosfera panowała w bibliotece szkolnej podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki, na które przybyła klasa IVa z wychowawczynią Lidią Bralczyk.
Podczas tej niecodziennej lekcji młodzi czytelnicy opowiadali o swoich ulubionych książkach i bohaterach oraz zachęcali koleżanki i kolegów do ich przeczytania, prezentując napisane wcześniej recenzje i listy do bliskich.
Tych kilka magicznych chwil przeniosło uczniów w świat fantazji, niesamowitych przygód, nietuzinkowych bohaterów,  a wszystko to dzięki opowieściom słowem malowanym przez nich samych.
Być może niektóre książki niedługo znajdą się na półkach w szkolnej bibliotece.