„Na szkle malowane”

2 czerwca 2021r klasa 2a uczestniczyła w zajęciach plastycznych „Na szkle malowane”. Zajęcia prowadziła pani Marzanna Bielawska. Uczniowie wcielili się w rolę artystów malarzy i wykonywali swoje prace na świeżym powietrzu. Każdy wykonywał kompozycję kwiatową malowaną farbami na szkle. Wykonana praca będzie  miłym upominkiem dla rodziców z okazji „Dnia Rodziny”, który odbędzie się w ostatnim tygodniu nauki w szkole. Uczniowie przygotowali także wiersze, piosenki i układ taneczny, a wykonane kompozycje kwiatowe na szkle będą prezentem niespodzianką dla ich rodziców.

M. Wojtaś

wychowawczyni klasy 2a