Nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

Dnia 21 marca, w SP Nr 7 odbył się Dzień Kolorowej Skarpetki oraz I Zlot Rodzin Dzieci z Zespołem Downa. W wydarzeniu tym wziął udział również prezydent  Krzysztof Kosiński.

Podczas tego wydarzenia, oprócz występów dzieci, pokazów sztucznych ogni,  rozstrzygnięty był Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Niepełnosprawni – inni czy tacy sami”, w którym wzięły również udział uczennice naszej szkoły. Dziewczynki wykonały prace, które spodobały się dzieciom oraz zostały docenione przez komisję konkursową.

Uczennice Agata Sacherska z klasy Va ( wyróżnienie) oraz Oliwia Mossakowska (II miejsce) odebrały nagrody z rąk prezydenta, a potem wzięły udział w przygotowanych z tej okazji zabawach i konkursach.