Piękna Góra

Wycieczka do „Przystani Św. Mikołaja” w Pięknej Górze
18.12.2018 dzieci z klas 0a,b,c I, III  pod opieką Elfów Przewodników wyruszyły  w podróż  do „Przystani Św. Mikołaja”. Podczas bajecznej podróży goście odwiedzili: Lodową Krainę Elfa Naukowca, Elfową Ciemnię, Fabrykę Słodkości, Fabrykę Zabawek. Obejrzały przedstawienie o historii psotnych Elfów w  Elfim Teatrze. Na Placu Zabaw im. Rudolfa Czerwonosego dzieci wznosiły budowle z klocków, atakowały twierdzę „śnieżnymi” kulkami, wzięły udział w wyścigach reniferów, gdzie trzeba było wykazać się sprytem i zręcznością. W igloo, czekały trampoliny.
W międzyczasie można było posiedzieć w saniach, których pilnowały renifery.
Nie zabrakło także typowo świątecznych atrakcji takich, jak pisanie listu, czy sama wizyta u Świętego Mikołaja, podczas której każdy otrzymał Dyplom Pomocnika Elfa i gadżet z motywem Przystani.
Pobyt w „Przystani Św. Mikołaja” przeniósł nas na chwilę w magiczną krainę i zapewnił niezapomniane wrażenia