Projekt Ekomisja-Nie marnuję

Dnia 12.06.2019r. podsumowaliśmy I edycję projektu edukacyjnego ” Ekomisja-Nie marnuję”. Poprzez przeprowadzenie kampanii, uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jakie korzyści dla człowieka niesie dbanie o planetę i jak należy zapobiegać marnowaniu żywności, aby dbać o czystość środowiska.

Formą prezentacji były quizy ekologiczne, konkursy, wystawy plakatów, prac sztuki współczesnej z odpadków typu plastik, papier, a także pokazy mody.

W pracę nad projektem zaangażowały się klasy: VIId, VIe, Ve, IVg. Nad przygotowaniami czuwali wychowawcy: p. Małgorzata Górska, p. Joanna Zabielska, p. Grażyna Sosnowska i p. Monika Piecychna- Grzegorzewska.

Nasz projekt spotkał się uznaniem przedstawicielki Banku Żywności w Ciechanowie- p. Beaty Felby, która bacznie śledziła efekty pracy uczniów.

Mamy nadzieję, że wspólnie uratujemy naszą planetę przed zagładą.