Promocja zdrowia i bezpieczeństwa wśród młodzieży czerwonokrzyskiej

W dniu 18.09.2019  grupa uczniów klasy VI E wzięła udział w podsumowaniu programu „Promocja zdrowia i bezpieczeństwa wśród młodzieży czerwonokrzyskiej”.  W Zarządzie Rejonowym PCK w Ciechanowie . Program realizowały szkoły z terenu miasta Ciechanów, które przed grupą seniorów prezentowały scenki związane ze zdrowiem i zdrowym odżywianiem.

Dziewczęta z klasy przygotowały pokaz tańca; Bagińska Lena, Chumięcka Maja, Gołębiewska Nicola, Rzeczkowska Julia,  Szpyt Martyna. Uczniowie: Klimkowski Aleksander, Kleniewski Maciej, Łubiński Mateusz i Roksana Górska recytowali wiersze związane z tematyką zdrowia. Dla chętnych, którzy wzięli udział w konkursie na plakat o tematyce „Ja dbam o zdrowie” przygotowano upominki i nagrody rzeczowe. W tej grupie znaleźli się:

Kurpiński Łukasz i Podlasiński Eryk -3 miejsce oraz wyróżnienie dla Kleniewskiego Macieja, Łubińskiego Mateusza, Radomskiego Mateusza i Roksany Górskiej.

Dla wszystkich uczestników na zakończenie przygotowany  był poczęstunek.

Program przygotowała opiekun koła PCK  M. Konopka.