Rajd rowerowy na 100-lecie Niepodległości Polski

21 września 2018 r. odbył się w naszej szkole rajd rowerowy z okazji 100-tnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wzięli w nim udział uczniowie klasy 7a i 7 d  wraz z opiekunami p. M. Jaskulską, p. M. Górską, p. M. Konopką i panem M. Usiądkiem.

Uczniowie ubrani w biało-czerwone koszulki przejechali  do Opinogóry na cmentarz żołnierzy polsko – niemieckich poległych podczas I wojny światowej. Tam zapalili znicze oraz ułożyli żywą flagę Polski. Następnie przejechali do parku, aby zwiedzić to piękne miejsce. Na zakończenie był grill oraz wspólne śpiewanie piosenek żołnierskich.