RAZEM DLA NIEPODLEGŁEJ

RAZEM  DLA NIEPODLEGŁEJ

W środę 7 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie z zaprzyjaźnioną grupą „Smerfy”  z Miejskiego Przedszkola Nr 5 oraz klasą 2 b i 2 d. Tym razem postanowiliśmy zorganizować zajęcia otwarte dla rodziców przedszkolaków i rodziców wyżej wymienionych klas drugich. Były to zajęcia wyjątkowe, ponieważ upamiętniały 100-LECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI. Z  tej okazji ubraliśmy się w piękne stroje. Podczas tych zajęć wspólnie z przedszkolakami utrwalaliśmy swoją wiedzę o Polsce. Wykonaliśmy symbole narodowe. Uczniowie klas drugich i przedszkolaki przedstawili  krótkie części artystyczne. Wspólnie śpiewaliśmy pieśni patriotyczne. Jesteśmy dumni z bycia Polakami i będziemy PIĘKNIE  ŻYĆ DLA NASZEJ  OJCZYZNY. Śmiało możemy stwierdzić, że warto uczyć się w Szkole Podstawowej Nr 3  i Miejskim Przedszkolu Nr 5, gdyż zajęcia organizowane przez nasze wychowawczynie nie są nudne. My uczymy się przez zabawę. Zresztą zobaczcie sami i do następnego spotkania.