Sukcesy w klasie Ic

Oprócz sukcesów wokalnych w klasie I c są też uczniowie, którzy wyróżniają się w innych dziedzinach.

Kajetan Urbanek napisał fantastyczny wiersz i wziął udział w biesiadzie poetyckiej zorganizowanej, jak co roku przez Szkołę Podstawową Nr 4 w Ciechanowie, w tym roku pod hasłem „W zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Siedmioro innych uczniów chętnie uczestniczy w zajęciach kółka szachowego i już mają pierwsze sukcesy na swoim koncie, a zdobyte przez Adriana Przetackiego, Dawida Ptaszkiewicza  oraz Michała Kowalskiego puchary, dumnie zdobią gabinet naszej Pani dyrektor.

Cieszymy się z Ich sukcesów i czekamy na kolejne!