Święto Niepodległości

Tegoroczne Święto Niepodległości uczniowie naszej szkoły uczcili mszą w intencji Ojczyzny, która odbyła się 10.11.21 o godz. 10:00 w Kościele św. Franciszka z Asyżu – poprowadził ją ksiądz, Arkadiusz Sikorski. Ze względu na sytuację pandemiczną tylko delegacje klas 4-8 mogły uczestniczyć w tej uroczystości. Obecni uczniowie wysłuchiwali kilku wierszy i pieśni patriotycznych w wykonaniu sporej grupy uczniów z naszej szkoły: Aleksandry Kąckiej, Alicji Wiśniewskiej, Adama Matusiaka, Dominiki Kraczkowskiej, Hanny Zawadzkiej, Mateusza Sadowskiego, Małgorzaty Kuc, Katarzyny Kuc, Marii Kuc, Adama Szymomika, Kacpra Żerdniewskiego. Tę wzruszającą część artystyczną przygotowały nauczycielki jęz. polskiego, historii i religii, a oprawą muzyczną zajął się pan Mariusz Usiądek.