Szkoła do Hymnu

11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Wyrażamy radość z tego, że żyjemy w wolnym i suwerennym kraju.

Tego dnia wiele szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju, a także szkoły polskie za granicą oraz placówki polonijne w różnoraki sposób włączały się w obchody tego niezwykłego jubileuszu. Organizowały uroczystości, akademie, przedsięwzięcia i akcje społeczno-kulturalne.

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję  „Szkoła do hymnu”. Dnia 8.11., o symbolicznej godz. 11:11 wspólnie odśpiewaliśmy  4-zwrotkowy hymn narodowy.