Tytuł Laureata dla klasy I c w programie naukowym

Tytuł Laureata dla klasy I c  w programie naukowym  „Kompetencje na szóstkę!”

Dnia 12 maja dostaliśmy list oficjalny następującej treści:

„Szanowna Pani Iwono i uczniowie klasy Ic ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ciechanowie!

Z przyjemnością informujemy, że Wasza  praca konkursowa została nagrodzona w Konkursie w ramach programu „Kompetencje na szóstkę”. Nagrodą dla zwycięzców jest analogowe narzędzie do przygotowania i prowadzenia kreatywnych i badawczych lekcji w roku szkolnym 2018/19. Dodatkowo macie zagwarantowane miejsce w jednym z projektów Scenariuszy Lekcji, które zostaną zorganizowane w roku 2018/19.

Zostaliście również laureatami nagrody głównej!!!

Wasza zwycięska klasa, wybrana spośród 180 klas w Polsce, weźmie udział w warsztatach naukowych, które zostaną  przeprowadzone w Waszej szkole. Warsztaty odbędą się w  czerwcu tego roku. Prosimy o podanie daty realizacji warsztatów, która będzie dogodna dla klasy”.

BRAWO!!!

Uniwersytet Dzieci

Nagrodę rzeczową prześlemy na adres szkoły  we wrześniu. Oficjalne wyniki pojawią się również na naszej stronie internetowej www.scenariuszelekcji.pl

Oto kilka zdjęć z lekcji przeprowadzonej przez naukowca z  Uniwersytetu Dzieci w Warszawie.