Wieczór poezji

Czar poezji!
Na dworze półmrok, szaro i przygnębiająco , a w naszej stołówce niecodzienne widowisko. Kasztany w szklanych dzbanach, zapalone świece ,dookoła czerwone, żółte i pomarańczowe liście, w koszach owoce- dary jesieni i nuty najpiękniejszych piosenek o jesieni. W takiej atmosferze, kawiarni artystycznej, odbył się 29 listopada w naszej szkole wieczór poetycko-muzyczny ,, Jesień w poezji” w wykonaniu uczniów z koła teatralnego pod kierunkiem Lidii Bralczyk. Młodzi aktorzy swym słowem, gestem i śpiewem czarowali przed oczyma gości pejzaż jesieni zaklęty w słowach poezji. Na koniec uroczystości na gości czekał słodki poczęstunek, który dodatkowo wprowadził nastrój sielskości i refleksji na temat piękna otaczającego świata.