Wielkanoc w Dreglinie

4 kwietnia 2023 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Ciechanowie, pod opieką p. Małgorzaty Mikołajczak, p. Małgorzaty Jaskulskiej oraz p. Małgorzaty Górskiej odwiedzili Schronisko dla Osób Bezdomnych MARKOT w Dreglinie.

Celem akcji było zorganizowanie śniadania wielkanocnego  dla mieszkańców ośrodka. Po nakryciu do stołów odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów naszej szkoły. Następnie wszyscy razem zasiedli do stołów i świętowali. W trakcie spotkania wolontariusze rozdali piękne kartki wielkanocne zrobione przez uczniów. Warto wspomnieć także o potrawach przygotowanych przez młodzież szkolną oraz nauczycieli. W schronisku zapanowała wspaniała, świąteczna atmosfera.

Wszystkim osobom, które włączyły się w akcję, bardzo dziękujemy za pomoc oraz zachęcamy do dalszego wspierania osób potrzebujących.