Wycieczka do Olsztyna klasy 4G

Punktualnie o godz. 8:00 27 października 2017 r. uczniowie klasy 4G wraz ze swoim wychowawcą p. Bogdanem Piotrowskim wyruszyli na swoją pierwsza w tym roku wycieczkę. Pierwszym punktem programu była wizyta w Hucie szkła Artystycznego w Olsztynku. Tam uczniowie przeszli krótki kurs produkcji szkła – dowiedzieli się, że szkło powstaje z piasku kwarcowego podczas wytopu w piecu o temperaturze 1400 stopni Celsjusza, że później trafia do pieca o temperaturze 500 stopni i piec jest wyłączany o godz. 15:00 i gdzie jest schładzane /hartowane/ aż do następnego dnia. Następnie wycieczka przejechała do Olsztyna, gdzie w Planetarium uczestniczyliśmy w podróży “Kosmicznym Ekspresem”. Po takiej atrakcji była przerwa na posiłek w MC Donalds. Gdy wydawało się, że to już koniec atrakcji to jeszcze pojechaliśmy do Aquaparku w Pluskach gdzie zabawom w wodzie nie było końca… A podczas podróży powrotnej mieliśmy “wesoły autokar”. Zresztą popatrzcie sami na zdjęcia z naszej eskapady.

Zobaczcie wszystkie zdjęcia z wycieczki /89 zdjęć/