Wycieczka klasy 8g, 8b i 8f do Warszawy

W dniu 26.10.2021 roku uczniowie klasy 8g, 8b i 8f wraz z opiekunami: Bogdanem Piotrowskim, Małgorzatą Jaskulską i Małgorzatą Mikołajczak udali się na jednodniową wycieczkę do Warszawy.

Pierwszym punktem wyjazdu była Papugarnia Carmen, w której atrakcją było oglądanie z bliska ptaków, karmienie ich, a nawet zrobienie sobie z nimi pamiątkowych zdjęć.

Następnie uczniowie udali się na bardzo aktywny wysiłek fizyczny, połączony z dobrą zabawą, który zapewnili im instruktorzy z Parku trampolin – Hangar 646. Na te zajęcia nikt nie przyniósł zwolnienia, a wręcz przeciwnie, wszyscy  chętnie ćwiczyli.

Niezwykle ciekawym miejscem dla uczestników wycieczki było Centrum Nauki Kopernik, gdzie uczniowie, korzystając z różnych stanowisk doświadczalnych, mogli samodzielnie poszerzyć wiedzę      i wyjaśnić wiele zjawisk. Szczególną uwagą przyciągała wystawa czasowa, poświęcona rowerom  – od najdawniejszych po współczesne.

Do Ciechanowa uczniowie wrócili w godzinach wieczornych, trochę zmęczeni, ale przeświadczeni, że była to wycieczka z klasą.