XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

1 października 2021r. obchodziliśmy w naszej szkole XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, a także uświadomienie, iż jej znajomość jest niezbędna w życiu codziennym.

W tym dniu w naszej szkole został przeprowadzony egzamin z tabliczki mnożenia dla klas 4. Uczniowie zmierzyli się z łamigłówkami matematycznymi, grali w  gry, a także wykonali kolorowanki z tabliczką mnożenia, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Wszyscy uczniowie i pracownicy  szkoły  mieli okazje odświeżyć sobie niezbędną wiedzę, dzięki plakatom zamieszczonym na terenie szkoły oraz  kontroli wiedzy z tabliczki podczas przerw lekcyjnych, którą przeprowadził Samorząd Uczniowski.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia jak co roku wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji.

Gratulujemy wszystkim „Ekspertom Tabliczki Mnożenia”, dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego dnia!