XVII edycji Konkursu ekologicznego

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w XVII edycji Konkursu ekologicznego -zbiórka surowców wtórnych. Organizatorem konkursu był Departament Gospodarki Odpadami Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych U rzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego  w Warszawie.
Od 15 marca do20 września 2021 zbieraliśmy makulaturę i butelki PET. Organizatorem konkursu, na terenie szkoły była nauczycielka biologii, chemii i przyrody  Joanna Zabielska. Zbiórkę koordynowały dwie, bardzo aktywne, zaangażowane uczennice z klas 8c – Marta Muzińska  i Małgosia Kuc.
Nasza szkoła zajęła zaszczytne 2 miejsce w konkursie. Z rąk przedstawicielki Departamentu Gospodarki Odpadami Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego  w Warszawie, otrzymaliśmy nagrody – oczyszczacz powietrza z filtrem oraz zestaw audio.

Konkurs cieszył się dużą popularnością. Wielu uczniów  dostarczyło dużo makulatury i butelek PET. Uczniowie, którzy  dostarczyli największą ilość surowców wtórnych  otrzymali oceny, za aktywność, za zaangażowanie.
Uczniowie, którzy dostarczyli najwięcej makulatury i butelek PET to między innymi- z 5c-Magda K, Michał K,  5b-Filip G., 4b-Julka J, 8a Ola R, Hania Z Stanisław Ś, 4a- Szymon W, Iza G 5a-Weronika M. 5e-Emilia P, 4b- Oliwia K. Wszystkim   uczniom, którzy wzięli udział w konkursie bardzo serdecznie dziękujemy.