Zakończenie projektu “Omnibus Regionalny”

W dniu 22.11.2019 r. zaproszono klasę 3 e wraz z wychowawczynią i rodzicami na zakończenie projektu ,,Omnibus Regionalny’’ na Zamek Książąt Mazowieckich. Projekt został sfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Spotkanie tym razem odbyło się po godzinach lekcyjnych o godz.16.00. Przybyli prawie wszyscy uczniowie, rodzice, wychowawczyni Aleksandra Górska i pani dyrektor Beata Markowska. Dzieci wraz z rodzicami mieli okazję zagrać w grę planszową do której pytania układali uczniowie naszej klasy. Gra ma zostać przekazana placówkom szkolnym na terenie miasta w celu wzbogacenia wiedzy regionalnej. Obejrzeliśmy z uwagą prezentację  całego projektu przygotowaną przez   panią Agnieszkę Magalską. Wspominaliśmy wspólnie spędzone  chwile, gdy poznawaliśmy nasze kochane miasto i jego historię.  Dzieci otrzymały upominki , dyplomy, następnie goście zostali  zaproszeni na słodki poczęstunek. Na koniec wszyscy uczestnicy projektu wraz z zaproszonymi gośćmi zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.