Podsumowanie konkursu „Marnując żywność- marnujesz planetę”

Jak co roku nasza szkoła  włączyła się w Obchody Światowego Dnia Żywości. Uczniowie samodzielnie lub pod kierunkiem wychowawców wykonali  prezentacje, projekty.  Napłynęło do nas wiele prac konkursowych. Trudno było wybrać najlepsze, gdyż wszystkie mają dla nas ogromną wartość, tak samo jak ogromną wartość ma ratowanie naszej planety. Wszyscy są zwycięzcami. Dziękujemy  uczniom i ich wychowawcom za poświęcony czas i szerzenie hasła „ Marnując żywność- marnujesz planetę”.  Nagrody  książkowe wręczymy po powrocie do szkoły. Oto lista uczestników i ich prace.

Uczniowie klas 1a,1d, 2b (Anika Latecka, Natalia Kłobuszewska, Zuzanna Mossakowska), 3b,4a (Maria Szpalerska, Oliwia Zawadzka, Wiktoria Redwanowska, Weronika Miśkiewicz),5a ( Marmulewska Lena),5b (Bystrek Nikola, Dobrowolska Patrycja, Kalita Nadia, Kocięcka Julia, Pawelec Lena, Rybak Nikola, Waśniewska Wanessa), 6a( Lubieniecka Julia), 6c (Jędrzejczak Julia), 6d (Lachowska Hanna, Tyszkiewicz Jakub), 6e (Jakubiak Dominika, Olszak Natalia), 6f (Białczak Wiktoria, Bobińska Natalia, Humięcka Kinga, Kardasiewicz Maja, Łukasiewicz Maja, Rostkowska Nina, Sadowski Mateusz), 6g ( Oskar Lewandowski, Szymon Przewodowski), 7b ( Daniszewska Wiktoria, Orzołek Jakub, Okrasa Róża, Żmijewski Szymon), 7e, 8a ( Mitter Zofia, Sacherska Agata, Tomaszewski Kamil).

Prezentacja multimedialna “Marnując żywność – marnujesz planetę”

Klasa 1 a  włącza się w Obchody Światowego Dnia Żywości

Gratulujemy!

Organizatorzy: Renata Gałecka, Magdalena Domagała, Monika Piecychna- Grzegorzewska